5 * hvězdičkové apartmány v Manchesteru

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Manchesteru. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Manchesteru, kde najdeme města Cheadle, Sale, Stockport, Middleton a Altrincham.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

2. Spacious, 2 Bedroom apartment in Salford Quays StarStarStarStarStar

Foto: Spacious, 2 Bedroom apartment in Salford Quays
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Just 1.3 km from The Lowry and 1.9 km from Old Trafford Stadium and featuring free WiFi, Spacious, 2 Bedroom apartment in Salford Quays offers accommodation in Manchester. The property is 3.5 km from The Opera House.


3. Clarus Living Manchester Gate Apartments StarStarStarStarStar

Foto: Clarus Living Manchester Gate Apartments
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
75 %

Featuring a garden and free WiFi, Clarus Living Manchester Gate Apartments provides accommodation in Manchester. Each accommodation unit includes a seating area with a flat-screen TV, a kitchen with a dining area, and a private bathroom.


4. Approved Serviced Apartments Skyline StarStarStarStarStar

Foto: Approved Serviced Apartments Skyline
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
83 %

Located in Manchester, Approved Serviced Apartments Skyline offers accommodation with a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. A dishwasher and kettle are also featured.


5. Mulberry House StarStarStarStarStar

Foto: Mulberry House
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Mulberry House offers accommodation in Manchester. The property is 6.8 km from Old Trafford Stadium, while the Etihad Stadium is 9.5 km from the property. Mulberry House offers free parking within the private grounds.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: