3 * hvězdičkové apartmány v Manchesteru

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Manchesteru. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Manchesteru, kde najdeme města Cheadle, Hale, Altrincham, Oldham a Wythenshawe.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Shortmove | Cranbrook House StarStarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Set in Manchester, Shortmove | Cranbrook House offers accommodation with a patio and free WiFi. The property is 5 km from Manchester Apollo. This apartment comes with a kitchen, a seating area, and a flat-screen TV.


2. City Pads Apartment StarStarStar

Foto: City Pads Apartment
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
50 %

Situated in Manchester, City Pads Apartment offers free WiFi and units equipped with a kitchen and seating area. Each unit is fully fitted with a washing machine, a flat-screen TV, a sofa and wardrobe. A microwave and kettle are also provided.


3. My-Places South Manchester Apartment 5 StarStarStar

Foto: My-Places South Manchester Apartment 5
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
82 %

My-Places South Manchester Apartment is a self-catering accommodation located in Manchester. There is free WiFi access in all areas. The property is 4 miles from Piccadilly Railway Station and an 11-minute drive from Manchester Arena.

Pokoje

Apartmán typu Deluxe se 2 ložnicemi
osoby106 - 300 GBP za noc
Apartmán se 2 ložnicemi (7 dospělých)
osob100 - 350 GBP za noc
Apartmán se 2 ložnicemi (7 dospělých)
osob100 - 350 GBP za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: